Konferencja “Biznes na życie wieczne”.

#Drugie wystąpienie w trakcie Konferencja: Biznes na życie wieczne będzie dotyczyło przedsiębiorczości fundamentalnej, opartej na przypowieściach ewangelicznych. W kontekście tego tematu warto zastanowić się nad tym, w jaki sposób oraz gdzie odnaleźć ukryte talenty, które kształtują nasze postawy oraz osobowość. Nad tematem „wykopywania” talentów zastanawiała się jedna ze studentek.

“Mój dziadek pracował na kopalni. W salonie do tej pory wisi taka górnicza szabla i kapelusz z piórkami. Opowieści z kopalni i nieograniczona dziecięca wyobraźnia zabierały mnie pod ziemię, gdzie górnicy w pocie czoła wydobywali węgiel, wisiały klatki z kanarkami, a gdzieś za rogiem korytarza mignęło światełko Skarbnika – ducha kopalni.

Drugi dziadek pracował w instytucje geologicznym. Brzdącem będąc wyciągałam z szuflad jego biurka kryształy górskie albo inne minerały. Na regałach było mnóstwo książek z przekrojami ziemi. A pod szafą dwa wielkie pudła z kamieniami wszelkich kształtów i kolorów.

Obserwując życie moich dziadków zawsze chciałam wziąć łopatę i wykopać prawdziwy skarb! Ten ukryty głęboko, przez Matkę Ziemię, czekający aż go znajdę.
Dziadek jednak mówił mi: „Wyjątkowy skarb już masz – w sobie. Idź żyj. Idź wykop swoje talenty.”

A więc idę szukać swoich talentów, rozwijać je i realizować. Idziesz ze mną?”

CNTI – 06.04.2017 – godz.10:00-12:00
Serdecznie zapraszamy!